Eredivisie

Dy rinovime te Ajaxi, firmosin Mazraoui dhe Huntelaar!

Ajax po kalon një moment të artë në të gjitha frontet. Pas fitoreve të fundit me Real Madrid dhe atë ndaj Fortuna Sittard, klubi njofton dy rinovime të rëndësishme me sulmuesin Klas-Jan Huntelaar dhe mbrojtësin Noussair Mazraoui. Ky i fundit kishte një kontratë deri në vitin 2021 por drejtuesit përmirësuan pagën duke i shtuar një tjetër sezon deri në vitin 2022 ndërsa 35-vjeçari Huntelaar që ka shënuar 10 gola deri tani firmosi edhe për sezonin e ardhshëm.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency