Abissnet Superiore

Dy Selmanë për Teutën, njëri mbrojtës e tjetri sulmues

Teuta bën goditje të dyfishtë në merkato. Klubi durrsak ka zyrtarizuar firmat me vëllezërit Selmani, Adolfin dhe Santiagon. I pari, qendërmbrojtës, ka spikatur te Laçi dhe në ekipin Shpresa, i dyti sulmues, I aktivizuar me U-19 të Laçit. Kujtojmë që ata janë vëllezërit e portierit të Kombëtares, Gentian Selmani.

Njoftimi i Teutës  

“Teuta njofton se sulmuesi Santiago  Selmani dhe qendërmbrojtësi Adolf Selmani janë zyrtarisht pjesë e skuadrës sonë! Të dy lojtarët janë njohës mjaft të mirë të kampionatin tonë dhe konsiderohen vlerë e shtuar për sezonin e ri në ekipin tonë drejt objektivave që kemi! Adolf Selmani është aktivizuar me ekipin e Laçit, ndërsa Santiago është stërvitur me ekipin e parë të Laçit dhe aktivizohej me të rinjtë. Të dy futbollistët i janë bashkuar skuadrës sot në seancën e radhës stërvitore që u zhvillua në Durrës. Teuta u uron Adolf dhe Santagio Selmanit shumë suksese me fanellën tonë dhe paraqitje dinjitoze.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency