Futboll

Dy “shqiponja” te Barcelona, ja si e mirëpret Kabashi Rey Manajn

Rey Manaj mund të quhet zyrtarisht futbollist i Barcelonës B. Sulmuesi 22-vjeçar ka kaluar testet mjekësore dhe i është bashkuar skuadrës se re, që militon në Segunda Division B.

Manaj do të jetë shok skuadre me 19-vjeçarin me origjinë nga Skënderaj në Kosovë, Labinot Kabashi. Është pikërisht ky i fundit që ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku i uron mirëseardhjen vëllait të tij shqiptar.

Një foto që tregon shumë më tepër se fjalët: Kabashi dhe Manaj janë “shqiponjat” e Barcelonës.

Welcome my brother 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Rey Manaj

Geplaatst door Labinot Kabashi op Maandag 20 januari 2020

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency