Gossip

Dy vite larg Briatores, Elisabetta Gregoraci është super

Elisabetta Gregoraci, më në formë të kurrë. Përtej polemikave të fundit me ish-bashkëshortin e saj, Flavio Briatore, me të cilin bashkëjetoi për 9 vite (çifti solli në jetë një djalë),  modelja italiane duket e lumtur me jetën e saj të re.

Së fundmi, 39-vjeçja ka shpërndarë në Intagram foto dhe pamje nga palestra, për të treguar se mbetet ikonë e televizionit italian.

Foto e mëposhtme e tregojnë qartë se ndarjen me ish-drejtuesin e famshëm në Formula 1 nuk po e përjeton aspak keq, përkundrazi, bukuroshja italiane ndihet shumë e lumtur “beqare” dhe është në pritje që fati t’i trokasë sërish në derë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency