Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Dy vite pjesë e Vllaznisë, shkodranët mbyllin bashkëpunimin me një mbrojtës

Darko Bulatovic nuk do të jetë pjesë e Vllaznisë sezonin e ardhshëm teksa klubi shkodran dhe mbrojtësi kanë vendosur të mbyllin bashkëpunimin. Malazezi ishte pjesë e kuqebluve për dy vite duke qenë pjesë edhe e skuadrës që fitoi Kupën e Shqipërisë. Njoftimin për ndërprerjen e marrëdhënies me 33-vjeçarin e njoftoi vetë klubi i Vllaznisë nëpërmjet kanaleve zyrtare në rrjetet sociale.

Njoftimi i Vllaznisë:

Lexo edhe:

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...