Serie A

Dybala flet nga karantina: S’mbushesha me frymë dhe me dhimbnin muskujt…

Paulo Dybala rezultoi pozitiv në testin për Koronavirusin disa ditë më parë dhe po e kalon periudhën e detyrueshme të karantinës në shtëpinë e tij bashkë me partneren Oriana. Edhe pse i izoluar, sulmuesi argjentinas është i prirur të mbajë kontakte me tifozët:

“Pas disa simptomave të forta, që kam pasur para disa ditësh, tani jam mirë. Mund të lëviz dhe gjithashtu po mundohem të bëj disa ushtrime”, – shpjegoi argjetinasi përmes Skype në një lidhje të drejtpërdrejtë me “#ACasaConLaJuve”.

Ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për “Joyan”:

“Kur përpiqesha të bëja diçka, më kisha vështorësi në frymëmarrje dhe pas 5 minutash ndihesha i lodhur, muskujt me dhmbinin më duhej të ndaloja,” – shtoi Dybala. – “Për fat të mirë, unë dhe Oriana jemi më mirë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency