Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Dybala i jep shpresë Mourinho-s, mund të kthehet për sfidën ndaj Juves

Pritej të kthehej në vitin 2024, por Paulo Dybala mund t’ja dalë pak më herët.

Në fakt, nuk përjashtohet mundësia që argjentinasi, i cili prej kohësh vuan prej dëmtimeve, të jetë i gatshëm për ndeshjen e Romës ndaj Juventusit, më 30 dhjetor.

Lexo edhe:

Natyrisht, Dybala nuk do të ishte në dispozicion që nga minuta e parë, por mund ta nisë ndeshjen nga stoli, duke i ardhur shumë në ndihmë trajnerit Jose Mourinho në një sfidë kaq të vështirë.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Futbollisti i kombëtares së Çekisë, Michal Sadilek nuk do të jetë pjesë e skuadrës për ndeshjet e Euro 2024, dhe arsyeja është e pazakontë!...