Connect with us

Hi, what are you looking for?

Europa League

Dybala: Sot luajmë kundër një skuadre të madhe dhe në një stadium shumë të nxehtë!

Sulmuesi i Roma-s Paulo Dybala, foli për mediet në prag të ndeshjes me Milan-in në ndeshjen e parë çerekfinale të Europa League.

Argjentinasi u shpreh se e dinë se kundër çfarë skuadre luajnë, por shtoi si këtë kompeticion Roma e njeh mirë.

Lexo edhe:

“Një ndeshje shumë e rëndësishme, e dimë, që luajmë kundër një skuadre të madhe në një stadium shumë të nxehtë. Ne jemi mësuar të luajmë këtë lloj kompeticioni, nesër do të jetë një lojë e shkëlqyer”-deklaroi Dybala.

Lajme të tjera

Futboll

Jose Mourinho është gati të kthehet në pankinë, pas shkarkimit nga Roma muaj më parë. Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit, ekip ku...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...