Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Dybala te Chelsea? Enzo Fernandez bën ndërmjetësin

Dybala me shifra për rekord
dybala

Paulo Dybala po lidhet gjithmonë edhe më shumë me një transferim të mundshëm drejt Chelsea-t.

Së fundmi, Enzo Fernandez ka deklaruar se ka biseduar me bashkëatdhetarin e tij dhe e ka ftuar te “Blutë”.

Lexo edhe: 

“Kam biseduar me Paulon dhe i kam thënë të transferohet te Chelsea. Ai do të bënte diferencën, ka ende klas në këmbët e tij. Unë po shpresoj ende që ai të bashkohet me ne” – tha Fernandez.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...