Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Dzeko drejt largimit, por Inter ka gati surprizën e madhe

Folarin Balogun është emri më i ri për sulmin e Interit.

Qendërsulmuesi amerikan, i cili është në pronësi të Arsenalit është kthyer në një emër kryesor në shtëpinë e “zikaltërve”.

Lexo edhe: 

Sulmuesi zhvilloi një sezon fantastik në Ligue 1 me Reims duke shënuar 21 gola, ndërsa në Londër, te Arsenal ai nuk ka hapësira dhe drejtuesit e kanë vendosur në merkato.

Drejtuesit e nënkampionëve të Europës kanë nisur kontaktet e para me lojtarin dhe tani priten zhvillime të reja.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...