Serie A

Dzeko mposht koronavurisin, Fonseca pret edhe rikuperimin e Kumbullës

Roma fiton dhe bind në fushën e lojës, teksa në dy ndeshjet e fundit hero i verdhekuqve është bërë armeni Henrikh Mkhitaryan, i cili ka shënuar 5 gola dhe ka qenë protagonist absolut i sukseseve të kryeqytetasve.

Megjithatë trajneri Paulo Fonseca ka marrë një lajm mjaft të mirë edhe nga përgjigjet e tamponëve, pasi ka arritur të rikuperojë sulmuesin dhe kapitenin Edin Dzeko, i cili ishte prej ditësh i izoluar për shkak të koronavirusit.

Ka qenë vetë sulmuesi boshnjak, që ka njoftuar se më në fund ka rezultuar negativ dhe se do të kryejë menjëherë vizitat mjekësore të nevojshme, për t’u vënë në dispozicion të trajnerit Paulo Fonseca.

Ndërkohë është ende në pritje të shërimit edhe mbrojtësi Marash Kumbulla, i cili sot ka plotësuar 14 ditë nga koha kur u konstatua si i prekur nga koronavirusi dhe pret nga momenti në moment përgjigjen negative të tamponit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency