Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Dzeko preferon Fenerbahce para Interit, shpejt takohet me drejtuesit e klubit turk

Edin Dzeko është duke menduar për të ardhmen larg Interit.

Mediet italiane raportojnë se sulmuesi boshnjak është duke u kërkuar me ngulm nga Fenerbahce në Turqi.

Lexo edhe:

Agjenti i tij Alessandro Lucci po planifikon një takim me drejtuesit e klubit turk në Stamboll, për të kërkuar një marrëveshje që shkon rreth shifrës së 5 milionë euro, shumë kjo e kërkuar nga sulmuesi.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...