Serie A

Dzeko: Une te Interi? Mendoj vetëm për pushimet

Edin Dzeko me golin e tij, trembi Italinë por Bosnje Hercegovina doli pa pikë nga sfida ndaj të kaltërve pasi në fund u mposht 2-1 pavarsisht goli të sulmuesit të Romës. 33-vjeçari i intervistuar në fund të takimit, u pyet për të ardhmen e tij. Edhe pse ndodhet shumë afër kalimit te Interi, Dzeko nuk konfirmoi asgjë por në krahun tjetër as nuk përgënjeshtroi, duke lënë gjithçka të hapur dhe duke shtuar se tashmë vëmendja e tij është te pushimet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency