Merkato

E ardhmja e Badelj ende në pikëpyetje, në garë është edhe Zeniti

E ardhmja e Milan Badelj është ende e për t’u përcaktuar. Mesfushori, kontrata e të cilit me Fiorentinën skadon në fund të qershorit, është gati t’i japë lamtumirën klubit vjollcë.

Futbollisti ndiqet me interes nga Milani dhe Interi, por për momentin nuk ka asnjë gjë konkrete nga ekipet milaneze. Gjithsesi, nuk janë vetëm ekipet italiane që interesohen për kroatin, pasi edhe skuadra e Zenitit është futur në garë për ta transferuar futbollistin në Rusi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top