Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

E ardhmja e De Jong, mediet spanjolle zbulojnë vendimin e Laporta-s

Frenkie De Jong shpesh është vënë në qendër të medieve për një largim të mundshëm nga Barcelona.

Megjithatë, sipas raportimeve nga mediet spanjolle, presidenti i katalanasve, Laporta nuk dëshiron ta shesë mesfushorin holandez, duke e konsideruar atë një lojtar të rëndësishëm për skuadrën e Xavit.

Një vendim që duket se ka edhe dakordësinë e mesfushorit, me De Jong që dëshiron të jetë pjesë e Barcelonës edhe në vazhdim.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...