Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

E ardhmja e Dest larg Milan-it, Maldini i tregon “derën” mbrojtësit

Fati dhe e ardhmja e Sergino Dest nuk do të jetë te Milani.

Sipas raportimeve të medieve italiane, Maldini dhe Massara kanë vendosur të mos e blejnë kartonin e amerikanit, që kushton 20 milion euro.

Lexo edhe: 

Kështu në fund të sezonit, kur përfundon edhe huazimi i Dest te Milan, mbrojtësi do duhet të rikthehet te Barcelona, klub me të cilin ka kontratë deri në verën e 2025-ës.

Lajme të tjera

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...