Merkato

E ardhmja e Pellegrinit te gjigantët spanjollë

E ardhmja e Lorenzo Pellegrinit mund të jetë në kampionatin spanjoll. Reali i Madridit është vënë në ndjekje të futbollistit italian, që po spikat te verdhekutë. Gjigantët madrilenë vazhdojnë të kërkojnë përforcime në mesfushë dhe 25-vjeçari i Romës duket alternativa e duhur për t’u synuar gjatë merkatos së dimrit.

Pellegrini është në vitin e fundit të kontratës me verdhekuqtë dhe për momentin nuk i është ofruar rinovimi. Kjo situate i shkon përshtat Realit, që, nëse nuk arrin ta marrë lojtarin në janar, do ta synojë në fund të sezonit, kohë kur mund ta përfitojë me parametër zero.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency