Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

E ardhmja e Theos në pikëpyetje, Ibra qetëson tifozët e Milanit

Në ditën e prezantimit të Paulo Fonseca-s si trajner i ri i Milan-it, këshilltari i lartë i “RedBird”, Zlatan Ibrahimovic foli ndër të tjera për një nga emrat kryesor të skuadrës “kuqezi”  Theo Hernandez, i cili është përfolur për një largim të mundshëm.

Në prononcimin për mediet, Ibra qetësoi tifozët e “Djallit”, teksa deklaroi se mbrojtësi francez nuk do të largohet nga Milan.

“Theo është lojtar i Milan-it. Jemi me fat, kemi 3 lojtarë në gjysmëfinale të Kampionatit Europian. Ai është lojtar i Milan-it. Ne e dimë se ai është shumë i lumtur këtu dhe familja e tij është mirë në Milano”-u shpreh Ibrahimovic.

Lajme të tjera

Formula 1

Homoseksualiteti i deklaruar nga Ralf Schumacher ka qenë një nga temat e diskutuara në konferencën për shtypin të FIA-s, këtë të enjte, në Çmimin...

Futboll

Trajneri i Fenerbahçes, Jose Mourinho është shumë i fokusuar në merkato, për ta përforcuar skuadrën e tij që të jetë sa më konkurruese jo...

Serie A

Në ditën e prezantimit të Thiago Mottës si trajneri i ri i Juventusit foli edhe Cristiano Giuntoli. Drejtori teknik i bardhezinjve e nisi me...

Gjermani

Bayer Leverkusen ka zyrtarizuar këtë të enjte transferimin e Martin Terrier. 27-vjeçari vjen nga skuadra franceze e Rennes dhe ka firmosur për pesë sezone...