Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

E ardhmja e Xhakës te Bayer Leverkusen në pikëpyetje, pengesë bëhen paratë  

E ardhmja e Granit Xhakës ende nuk është vendosur, ndonëse mesfushori e ka të qartë se nuk ka më vend për të te Arsenal.

Mediet britanike raportojnë se Xhaka do të transferohet në Gjermani te Bayer Leverkusen, megjithatë duket se mes palëve ende nuk ka një marrëveshje.

Lexo edhe:

Arsenal synon ta lërë mesfushorin të largohet drejt Leverkusen-it vetëm nëse Bayer ngre ofertën e parë që bëri për lojtarin, duke e çuar në 20 milionë euro, shifër e kërkuar nga “The Gunners” për Xhakën.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...