Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

E ardhmja larg PSG-së, Juventus “ëndërron” mesfushorin spanjoll

PSG

E ardhmja e Carlos Soler duket se po largohet gjithnjë e më shumë nga klubi i Paris Saint-Germain, ku spanjolli po gjen shumë pak hapësirë.

Sipas raportimevve të medieve spanjolle, mesfushori do të largohet në fund të këtij sezoni.

Lexo edhe:

Ndërsa duket se Soler do të luajë larg parizienëve, një ndër klubet që “ëndërron” të ketë shërbimet e 26-vjeçarit është Juventus, që shumë shpejt pritet të bëjë dhe një ofertë zyrtare në drejtim të PSG-së, me të cilën spanjolli ka kontratë deri në 2027-ën.

 

 

 

 

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...