IPKO Superliga

E bujshme, Ballkani shkarkon Ismet Munishin!

Ismet Munishi nuk është më trajneri i Ballkanit. Pas një viti e gjysmë klubi nga Suhareka ka mbyllur bashkëpunimin me trajnerin 46-vjeçar, i cili është shkarkuar nga drejtuesit e klubit për shkak të rezultateve jo të mira në javët e fundit. Ndarjes mes Munishit dhe Ballkanit i vuri kapak ajo humbje 0-4 ndaj Gjilanit në shtëpi në ndeshjen e fundit për vitit 2020. Një disfatë që e la Ballkanin tre pikë pas Dritës kryesuese në renditje, pas 17 ndeshjeve të para të këtij sezoni, me skuadrën nga Suhareka që kryesoi për pjesën më të madhe, por e lëshoi kreun vetëm në fund. Edhe sezonin e kaluar Ballkani me Munishin bëri një sezon shumë të mirë duke gabuar vetëm në fund dhe duke u renditur i treti pas Dritës dhe Gjilanit. Mediat kosovare ndërkohë si pasues të Munishit po japin ish-trajnerit e Kukësit Orges Shehi por gjithçka mbetet për t’u parë gjatë ditëve në vazhdim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency