Futboll

E bujshme, Chelsea kërkon të mbajë Sarrin, por…

Juventusi vazhdon të jetë në pritje të Maurizio Sarrit dhe pasi ka marrë ok-in nga trajneri italian i cili po bën çdo tentativë të mundshme për të marrë lejen e kalimit nga Chelsea dhe për të marrë drejtimin e Juventusit, shpreson ta zyrtarizojë së shpejti. Megjithatë në orët e fundit një prapaskenë e bujshme vjen nga Anglia. Mediat britanike raportojnë se Chelsea ka bërë një tjetër tentativë in extremis për të mbajtur në skuadër edhe për një sezon trajnerin që fitoi Europa Leaguen, por gjithçka ka shkuar dëm pasi Sarri mezi po pret të kalojë te Juventusi për të nisur aventurën e tij italiane me bardhezinjtë.

Gjithsesi problemi qëndron te fakti se trajnerin kërkon një bonus prej 6 milionë eurosh për 2 vitet që ka në kontratë me Blutë e Londrës ndërkohë që Ambramovich nuk kërkon ta paguajë këtë shifër, ashtu si edhe Juventusi dhe ky është problemi kryesor që kjo marrëveshje të mbyllet sa më shpejt dhe Sarri të nisë një projekt të ri te bardhezinjtë e Juves.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency