Premier League

E bujshme, Guardiola mund të shkarkohet nga stoli i Man.City!

Pozitat e Pep Guardiolës në stolin e Manchester City-t nuk janë aq stabël si më parë, sidomos pas eliminimit që pësuan “qytetarët” në edicionin e kaluar të Champions League ndaj Lyon dhe fillimi i dobët që Citiziens i kanë bërë sezonit të ri në Premier League. Për këtë arsye mediat sëfundmi kanë publikuar lajmin e bujshëm se trajneri spanjoll mund të shkarkohet nga stoli i Manchester City-t, madje kanë zbuluar edhe emrin e pasuesit të tij në stol që mund të jetë me shumë mundësi Mauricio Pochettino. Nëse kjo ndodh do të ishte vërtetë diçka e bujshme pasi Guardiola në asnjë rast gjatë karrierës së tij nuk është shkarkuar nga detyra si trajner. Aktualisht katalanasi ka nisur sezonin e tij të 5-të në krye të Manchester City-t me objektivin për të rikthyer titullin kampion te Citiziens dhe t’i shkojë deri në fund UEFA Champions Leagues.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency