Merkato

E bujshme, kampioni i Europës mund të largohet nga PSG!

Gianluigi Donnarumma mund të largohet nga PSG. Portieri i përfaqësueses së Italisë nuk po sheh dritë në fund të tunelit me skuadrën pariziene, teksa nuk po gjen hapësira në formacionin e Mauricio Pochettinos. Në të tilla rrethana, kampini i Europës në janar mund të ndryshojë ambient.

22-vjeçari ka mbetur nën hijen e Keylor Navas, duke regjistruar vetëm 5 ndeshje mes Ligue 1 dhe Champions League, duke pësur dhe 4 gola. Pavarësisht bujës së transferimit të shtatlartit në verë, aventrua franceze mund të përfudnojë para kohe me menaxherin Mino Raiola, i cili ka nisur punën për të sistemuar sa më parë Donnarumën.

PSG po bën mirë dhe pa kontributin e Donnarumës dhe një largim i mundshëm mund të mos jetë i leverdisshëm për PSG, megjithatë fjala e fundit do të thuhet nga trajneri Pochettino.

Opsioni i parë për portierin e kombëtares italiane është Juventus, që duket se e ka në listën e dëshirave dhe beson se me opsionin e huazimit me të drejtë blerjeje mund të veshë me ngjyrat bardhezi ish portierin e Milanit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency