Europa League

E bujshme, Kukësi ndaj Romës nëse eliminon Debrecenin, rivalë të fortë për Teutën dhe Laçin!

Përballje luksi për Kukësin në rast se arrin të eliminojë hungarezët e Debrecen. Në shortin e hedhur e turit të dytë të Europa League të hedhur sot në Nyon të Zvicrës goglat i kanë vendosur verlindorët përballë Romës, një prej skuadrave më të mëdha që marrin pjesë në këtë raund. Megjithatë për të sfiduar Romën duhet që më parë Kukësi të eliminojë hungarezët e Debrecen, ndërkohë që ekziston edhe një tjetër hipotezë që rivali i verilindorëve në turin e dytë të Europa League të jetë Torino, pasi nëse UEFA përjashton Milanin nga kompeticionet europiane për këtë sezon, vendin e kuqezinjëve në grupet e Europa League do ta marrë Roma, ndërkohë që Torino do të zëvendësojë verdhekuqtë në turin e dytë kualifikues. Short i vështirë edhe për Teutën në rast se eliminon letonezët e Ventspils do të sfidojë në raundin e dytë fituesen e çiftit mes kroatëve të Hajduk Split dhe maltezëve të Gziras. Për Laçin nëse ndodh mrekullia dhe eliminon izraelitët e Hapoel Beer Sheva do të përballet në turin e dytë me fituesin e çiftit Siroki Brijeg e Bosnje Hercegovinës ndaj Kairat Almaty të Kazakistanit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency