Premier League

E bujshme, Liverpooli në ndjekje të Rashicës!

Milot Rashica në radarët e Liverpoolit. Lajmi i  bujshëm publikohet nga gazeta prestigjoze gjermane “Bild”. Sipas të përditshmes në fjalë të kuqtë janë në kërkiom të një alternative të vlefshme për të qenë zëvendësuesi i parë i treshes magjike të sulmit, Salah-Mane-Firmino nëse njëri prej tyre mungon dhe shikojnë te Rashica njeriun ideal për ta marrë këtë rol. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës ka një klauzolë largimi prej 38 milionë eurosh nga Ëerder Bremen, shifër që Liverpooli është i gatshëm ta paguajë. Sipas të gjitha gjasave e ardhmja e Milot Rashicës do të jetë te një prej klubeve më të mëdha të Europës pasi Jurgen Klopp e pëlqen sëtepërmi futbollistin.  Nëse do e shesë për 38 milionë euro, Rashicën për Ëerder Bremen do të ishte një rekord në historinë e klubit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency