Merkato

E bujshme, Neymar dëshiron largimin nga PSG, projektohet shkëmbimi me…

Neymar Jr ka prishur çdo raport me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. Siç raporton gazeta katalanase Sport, braziliani u ka shprehur dëshirën për t’u larguar drejtuesve të PSG ndërkohë që edhe trajneri Thomas Tuchel nuk e do më në skuadër pasi i është i lodhur nga sjellja dhe kapriçot e numrit 10, për më tepër që 27-vjeçari ka filluar të dëmtohet shumë shpesh. Pak kohë më parë PSG i ofroi rinovimin e kontratës yllit brazilian por Neymar refuzoi dhe jo për çështje parash. Barcelona po e monitoron me kujdes situatën në të cilën është përfshirë sulmuesi dhe blaugranat janë klubi që interesohen më tepër për Neymar. Nga ana tjetër Tuchel pëlqen shumë brazilianin e Barçës,  Coutinho dhe një shkëmbim mes të dyve dhe disa miliona në favor të klubit francez mund të rezultojë një operacion mëse i mundshëm në këtë merkato.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency