Kategoria Superiore

E bujshme/ Skënder Gega largohet nga Partizani, mister shkaqet e “divorcit”

Aventura e Skënder Gegës me Partizanin u mbyll menjëherë pas fitimit të trofeut që të kuqtë e pritën për 26 vite. Në mënyrë të papritur dhe mbi të gjitha kur mendohej se kishte nisur një cikël, me një personazh të shtëpisë, që pak ditë pas festës zyrtare vendosi të mbyllë në mënyrë konsensuale aventurën e tij me klubin e kuq.

Një lajm i papritur ai i ndarjes së Gegës me Partizanin, aq më tepër që trajneri priste që të përgatiste tashmë ekipin për pjesëmarrjen në eliminatoret e Champions League, por ashtu siç u bashkuan në mënyrë të befasishme, ashtu dhe u ndanë me një shtrëngim duarsh, pasi trajneri bëri më së miri detyrën e tij, duke fituar titullin e 16-të kampion në histori për kryeqytetasit.

Një ndarje në përfundim të një viti fantastik, që do të kujtohet gjatë, ashtu si dhe kjo lamtumirë e papritur e Gegës me klubin e Partizanit, që tashmë duhet të vihet në kërkim të një trajneri, pasi faza përgatitore për Europën nuk pret.

Megjithatë vlen të theksohet se ajo e Gegës me klubin, me siguri nuk është një lamtumirë, por thjesht një mirupafshim në të ardhmen sërish, për të provuar pse jo së bashku, një tjetër aventurë fantastike si ajo e sezonit 2018/2019.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency