E bujshme/ Skënder Gega largohet nga Partizani, mister shkaqet e “divorcit”

Download WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.Aventura e Skënder Gegës me Partizanin u mbyll menjëherë pas fitimit të trofeut që të kuqtë e pritën për 26 vite. Në mënyrë të papritur dhe mbi të gjitha kur mendohej se kishte nisur një cikël, me një personazh të shtëpisë, që pak ditë pas … Vazhdoni me leximin e E bujshme/ Skënder Gega largohet nga Partizani, mister shkaqet e “divorcit”