Premier League

E bujshme, Tottenham shkarkon Mauricio Pochettinon, Mourinho dhe Allegri mund ta pasojnë

Në mënyrë befasuese Tottenham Hotspur shkarkon nga detyra pas 5 vitesh e gjysmë trajnerin Mauricio Pochettino. Mbrëmjen e kësaj të marte presidenti Daniel Levy i ka dhënë fund bashkëpunimit me teknikun argjentinas që sezonin e kaluar çoi Tottenham-in deri në finalen e Champions League të humbur më pas ndaj Liverpoolit. Shkak për këtë janë bërë rezultate e dobëta në 12 javët e para të kampionatit me Tottenhamin që pozicionohet në vendin e 14-të me 14 pikë, 20 më pak se Liverpooli kryesues dhe 11 pikë më pak se Manchester City që renditet në vendin e 4-t, pozicionin e fundit që të dërgon në Champions League. Në listën e dëshirave të drejtuesve të Tottenham si pasues të Pochettinos janë edhe dy trajnerë shumë të njohur si Massimiliano Allegri dhe Jose Mourinho.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency