Futboll

E bujshme, UEFA manipuloi formacionin e vitit për CR7-ën!

E bujshme. Sipas “Sportsmail” UEFA ka bërë një manipulim serioz duke ndryshuar formacionin e vitit 2019-të vetëm e vetëm për të përfshirë në 11-shen e lojtarëve më të mirë Cristiano Ronaldo. UEFA këtë vit zgjodhi një skemë të çuditshme 4-2-4, e cila përdoret rrallë ose nuk përdoret fare në futbollin e sotëm, për vetë faktin se nëpërmjet votave të tifozëve Cristiano Ronaldo ishte i 4-ti në listë përsa i përket sulmit me Messinj, Mane dhe Lewandowskin që qëndronin përpara tij. Për t’i bërë vend Ronaldos në formacionin e vitit, UEFA ka përjashtuar nga kjo listë mesfushorin e Chelsea-t, Ngolo Kante i cili është i sakrifikuari. Nëse ky burim i Sports Mail, rezulton i vërtetë atëherë kemi të bëjmë me një skandal vërtet serioz.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency