Gossip

E dashura e Dybalas “ndez” para kohe derbin e Italisë!

Oriana Sabatini çmend Instagramin duke i lënë me gojë hapur të gjithë fansat e saj. E dashura e sulmuesit të Juventusit, ka menduar në një farë mënyre të sfidojë Wanda Narën, vetëm pak orë përpara derbit të Italisë mes bardhezinjëve dhe Interit, si për të treguar se derbi nuk do të jetë vetëm në fushë por edhe në tribunat e Allianz Stadium, mes të dashurave bukuroshe të futbollistëve. Sëfundmi Oriana Sabatini, ka postuar një foto në Instagram teksa pozon në një vaskë me të brendshme, duke ndezur fantazinë e fansave të saj por edhe duke treguar disa nga tatuzhet e saj në pjesët sekrete të trupit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency