Futboll

E dhimbshme, ndahet nga jeta në mënyrë të papritur babai i Alisson!

Një sezon për t’u harruar sa më shpejt. Sikur të mos mjaftonte ecuria e dobët me Liverpoolin në Premier League dhe forma jo e mirë e shfaqur nga vetë ai mes shtyllave, Alisson Becker ka marrë një goditje akoma më të rëndë, pasi ka humbur babain e tij në mënyrë të papritur. Jose Agostinho Becker është ndarë nga jeta në moshën 57-vjeçare, duke i lënë një dhimbje të madhe familjes por edhe dy djemëve Alisson Becker që luan me Liverpoolin dhe Muriel Gustavo Becker që gjithashtu luan në rolin e portierit dhe aktualisht aktivizohet me Fluminenesen. Mediat braziliane bëjnë me dije se i ati i Alisson është gjetur i vdekur në një liqen pranë shtëpisë së tij. Lajmi për ndarjen nga jeta të babait gardianit të Liverpoolit është konfirmuar edhe nga klubi i Sao Paolos nëpërmjet një njoftimi zyrtar në “Twitter”.

“Me shumë keqardhje ekipi i Sao Paulos merr lajmin e trishtuar për vdekjen e Jose Agostinho Becker, babait të portierëve, Alisson dhe Muriel”, shkruhet në njoftimin e klubit paulistë.

Siç bëhet me dije, 57-vjeçari ishte raportuar i zhdukur dhe vetëm pas disa orëve ai u gjet i vdekur në liqenin që ishte në pronësi të familjes dhe ndodhej shumë pranë vilës ku jetonin prindërit e portierit të Liverpoolit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency