Gossip

E diela ditë feste në Francë, koncerti i Beyonce dhe finalja e Botërorit

Koncerti i Beyonce dhe Finalja e Botërorit në një ditë! Parizienët do të kenë mundësinë të shijojnë dy spektakle të jashtëzakonshme natën e 15 korrikut., Franca do të përballet në finalen e botërorit “Rusi 2018” me Kroacinë. Nga ana tjetër, në stadiumin më të madh në Francë, do të mbahet ndalesa e parë franceze e turneut më të “nxehtë” të vitit, “On The Run II” e Beyonce dhe Jay Z, në “Stade de France”. Finalen apo koncertin? Tashmë kjo dilemë është zgjidhur, pasi organizatorët në “Stade de France” kanë vendosur që finalja e Botërorit do të transmetohet në ekranin gjigant të skenës së koncertit dhe pas përfundimit të finales, Bey dhe Jay do të ngjiten në skenë për të performuar. Pra, nëse Franca fiton, parizienët do të mund të kenë një arsye më shumë për ta “ndezur” “Stade de France” të dielën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency