Futboll

E diela e futbollit në Supersport, spikat Bilbao-Barça

Reali i Madridit tashmë është më pranë, është vetëm -5 pikë dhe për këtë arsye për të mos ndierë presionin e Los Blancos nga pas, Barcelona duhet të fitojë sot në transfertën e vështirë ndaj Athletic Bilbaos. Në San Mames, Barça gjithmonë ka vuajtur, megjithate ja ka dalë të fitojë 4 herë në 5 transfertat e fundit në kampionat. Messi është në dyshim për këtë sfidë, gjithsesi katalanët janë favoritë të mëdhenj për të marrë tre pikët pasi Bilbao nuk po shfaqet në lartësinë e duhur në këtë sezon dhe ka gjithashtu disa mungesa të rëndësishme. La Liga në Supersport do të vijë edhe me dy takime të tjera që do të luhen përpara sfidës Bilbao-Barça. Valencia pret Real Sociedadin në Mestalla në një takim shumë interesant ndërsa Sevilla është e detyruar të fitojë ndaj Eibarit për të mbajtur larg skuadrat që e ndjekin nga në garën për vendin e 4-t. Në Supersport këtë të dielë nuk do të mungojë as Ligue 1 që vjen me sfidën e mbrëmjes Nice-Lyon.  Ndërkohë në Eredivisie, PSV Eindhoven ka mundësinë ideale për të thelluar avantazhin ndaj Ajaxit ndjekës që u mposht të shtunën në transfertën ndaj Heracles edhe pse ndaj Utrecht-it skuadra e Van Bommel do ta ketë shumë të vështirë. Përsa i përket Bundesligës nëpërmjet kanalit Eurosport 2 do të keni mundësi të ndiqni sfidat Werder Bremen-Augsburg dhe Dusseldorf-Shtuttgart.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency