Futboll

E diela futbollistike në Supersport, spikasin Bologna-Roma e Frankfurt-Dortmund

Në këtë të dielë magjike në ekranin tonë do të keni mundësi të përjetoni live edhe Serinë A italiane dhe Bundesligën gjermane. Në Itali vëmendja më e madhe do të jetë te dy duelet e orës 15:00, Lecce-Napoli dhe Bologna-Roma. Të kaltrit e Ancelottit nuk duhet të gabojnë kurrësesi në këtë derbi jugor pasi përballë një kundërshtari si Lecce tre pikët janë të domosdoshme për të mos humbur terren nga dy skuadrat kryesuese Inter dhe Juventus. Të lehtë nuk do ta ketë Roma përballë Bolognas që në 3 javët ka grumbulluar 2 pikë më shumë se kryeqytetasit e Fonsecës. Në Renato Dall’Ara kuqeblutë do të bëjnë çmos për të marë pikë ndaj një Rome që barazoi dy ndeshjet e para por që tashmë po vjen në rritje konstante. Atalanta-Fiorentina dhe Lazio-Parma janë dy ndeshje të tjera shumë interesante të kësaj jave që duhen ndjekur. Në Gjermani e diela është dita e Dortmundit që në orën 18:00 do të kërkojë të rimarrë vendin e 2-të në transfertën ndaj Eintracht Frankfurt. Më herët në orën 15:30 luhet ndeshja mes Borussia Moenchengladbach dhe Fortuna Dusseldorf.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency