Premier League

Pas polemikave, Mourinho e Conte përballen në fushë

Kryendeshja e javës do të startojë në orën 17:30, në Londër, mes Chelsea-t dhe Manchester United-it. Krahas rivalitetit sportiv, atmosferën e këtij takimi e kanë ndezur edhe më shumë polemikat e vazhdueshme mes 2 trajnerëve, Antonio Conte dhe Jose Mourinho.

Portugezi rikthehet sërish si kundërshtar në ‘Stamford Bridge’, aty ku ka drejtuar Chelsea-n për shumë ndeshje, në 2 periudha të ndryshme dhe do të kërkojë revanshin, që Manchesteri i tij të ruajë ritmin e City-y kryesues.

Nga ana tjetër, Antonio Conte fitoi titullin që në vitin e parë, por nuk po kalon një periudhë aspak të mirë këtë vit dhe do të kërkojë 3 pikët që mund t’i shërbejnë për të dalë nga kriza e rezultateve. Një humbje e Chelsea-t sot, e kombinuar me fitoren e City-t, do ta nxirrte jashtë luftës për titull skuadrën e drejtuar nga italiani.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency