Merkato

E doni Cavanin, jepini 10 milionë euro në sezon!

Edinson Cavani, i cili do të jetë lojtar i lirë në verë, ndodhet mes dy zjarresh për të ardhmen e tij, teksa kërkohet nga Interi dhe Atletico Madridi. Zikaltrit i kanë përqendruar të gjitha forcat te nënshkrimi me uruguaianin tashmë, pasi pistat “Mertens” dhe “Giroud” dështuan, me dy lojtarët që rinovuan me klubet e tyre.

Nga ana tjetër, trajneri i “Los Colchoneros”, Diego Simeone e sheh “El Matadorin” si pasuesin ideal të Diego Costas. Sipas raportimeve të fundit nga mediet franceze, Cavani e ka bërë të qartë kërkesën e tij te të dy klubet dhe kërkon një pagë prej 10 milionë eurosh në sezon dhe tashmë mbetet në dorën e Interit ose Atleticos për të plotësuar dëshirën e sulmuesit 33-vjeçar.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency