Formula 1

E donin Ferrari dhe Mercedes, Verstappen rinovon me Red Bull

Ajo mes Max Verstappen dhe Red Bull në Formula 1 është një dashuri që do të vazhdojë të zgjasë. Holandezi i talentuar ka rinovuar zyrtarisht kontratën e tij me skuadrën austriake edhe për 3 vitet e ardhshme. Verstappen do të qëndrojë te Red Bull deri në përfundim të vitit 2020. Piloti holandez pëlqehej shumë nga Ferrari dhe Mercedes por dy skuadrat që kryesojnë klasifikimin në Formula 1, duhet ta presin edhe për ca vite për t’a patur në gjirin e tyre Max Verstappen-in.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency