Merkato

E duan 3 klube turke, ja pse Gledi Mici refuzoi Shkëndijën dhe Tiranën!

Zbulohet arsyesja se përse Gledi Mici nuk pranoi ofertën e Shkëndijës së Tetovës për rinovimin e kontratës ndërsa Tirana klubi i interesuar për të rikthyer mbrojtësin anësor në Kategorinë Superiore u tërhoq nga gara për shkak të kërkesave të larta ekonomike të 29-vjeçarit. Sipas raportimeve të mediave turke Mici kërkohet nga tre klube të Superligës së këtij vendi që janë të gatshme t’i ofrojnë kontrata në kushte ekonomike shumë më të mira se ato që i ofronin Tirana dhe Shkëndija. Për ish-lojtarin e Kukësit dhe Skënderbeut kanë treguar interes sëfundi Antalyaspor, Alanyaspor dhe Denzilspor, tre klube të elitës në Turqi të cilat e pëlqejnë sëtepërmi Gledi Micin.Ndoshta ka ardhur koha që 29-vjeçari shqiptar të bëjë hapin e madh në karrierë.

 

 

 

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency