Përfaqësuesja

E duan edhe në Itali, Muriqi i pavendosur për të ardhmen

Mes Turqisë dhe Italisë. Vedat Muriqi autori i 17 golave me fanellën e Rizespor në sezonin e fundit, kërkohet me ngulm nga gjigandët e Galatasaray në Superligën turke, por duke iu referuar asaj që raporton Tuttomercatoëeb sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës kërkohet edhe në Itali me Torinon dhe Sassuolon që janë dy skuadrat e interesuara për 25-vjeçarin. Mbetet për t’u parë se cili do të jetë destinacioni i ardhshëm i Muriqit me kartonin e tij që vlerësohet rreth 5 milionë euro nga Rizespor, ndërkohë që ish-lojtari i Teutës dhe Besës pëlqehet edhe nga Olympiacos në Greqi, por vështirë se ai do të zgjedhë Pireun si destinacioni e tij të ardhshëm për vijuar karrierën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency