Merkato

E duan në Premier League, por Malcolm zgjedh PSG

Braziliani Malcom është i destinuar të largohet në fund të sezonit nga Bordeaux për të nisur një aventurë të re me një ekip të madh. Pavarësisht interesimit nga Premier League, 21-vjeçari mund të qëndrojë sërish në Ligue 1, për të veshur fanellën e Paris Saint Germain, kampionëve të freskët të Francës. Malcom e pranoi se do të ishte ëndërr për të të luante me parizienët me këta të fundit të cilët do të bënin një ofertë vetëm nëse Di Maria dhe Draxler do të largohen nga ekipi.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top