La Liga

E duan të mëdhatë e Europës, Atletico Madrid gati të sakrifikojë Saul Niguez!

Saul Niguez është mes emrave më të lakuar në merkaton e klubeve të mëdha për verën e ardhshme. Mesfushori spanjoll, që ka dale nga akademia e “Los Colchoneros” pëlqehet shumë nga Bayern Munich, Barcelona, Chelsea dhe Manchester United të cilët do të tentojnë të bindin Atletico Madrid për të lënë të lirë 24-vjeçarin kundrejt një shifre prej 90-100 milionë euro. Saul ka një kontratë të gjatë deri në vitin 2026-të me klubin dhe është titullar i padiskutueshëm por mesfushori mund të jetë i sakrifikuari i klubit në verë për të financuar merkaton dhe për të blerë lojtarët që kanë ardhur në huazim.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency