Ligue 1

E eliminoi Man.United nga Championsi, por PSG ka gati rinovimin për Tuchel!

Eliminimi i parakohëshëm nga Champions League, për më tepër në mënyrë aspak të hijshme nga Manchester United, bëri që të gjithë të mendonin se aventurës së Thomas Tuchel te Paris Saint Germain i kishte ardhur fundi, me trajnerin që do të shkarkohej në fund të këtij sezoni pavarsisht dominimit në kampionatin francez, ku PSG kryeson me diferencë të frikshme nga Lille e vendit të dytë. Për presidentin Al-Khelaifi, eliminimi nga Champions League ishte thjeshtë një aksident me numrin 1 të PSG-së që beson verbërisht te Tuchel dhe pritet ti ofrojë atij rinovimin e kontratës aktuale deri në verën e vitit 2021.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency