Gossip

Lautaro gati për Frosinonen, e dashura e tij çmend Instagramin!

Agustina Gandolfo po pret me padurim ditët e nxehta të verës. E dashura e Lautaro Martinez ka postuar në Instagram një foto “super hot”, duke marrë me mijëra pëlqime.Sigurisht me këto forma të trupit është e pamundur të mos tërheqësh vëmendjen e ndjekësve të shumtë. Agustina po i qëndron pranë në çdo moment sulmuesit të Interit pasi është zhvendosur prej kohësh në Milano për të jetuar me Lautaron, i cili falë edhe të dashurës së tij superseksi ka lënë pas dëmtimin që pësoi me Argjentinën dhe është gati për sfidën e së dielës ndaj Frosinones.

  

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency