Bundesliga

E. Frankfurt “tremb” Interin, fiton bindshëm në transfertë

Vetëm 3 ditë para transfertës së Milanos, ku do të përballet me Interin për ndeshjen e kthimit të Europa Leagues, Eintrachti i Frankfurtit u ka dërguar një mesazh “të frikshëm” zikaltërve.

Kjo pasi skuadra e drejtuar nga Hutter, arriti të fitojë me rezultatin e thellë 0-3, në transfertën ndaj Dusseldorfit, të vlefshme për javën e 25-të të Bundesligës gjermane.

Pacienca zhbllokoi rezultatin për Eintrachtin në fillim të pjesës së dytë, ndërsa Haller shënoi dy herë në minutat shtesë, duke vulosur suksesin.

Me këto 3 pikë, Eintracht Frankfurt mbetet në vendin e pestë, me 43 pikë dhe mban gjallë shpresat për një vend në zonën Champions. Ndërkohë, të enjten në mbrëmje do të përballet me Interin në sfidën që do të përcaktojë se cila nga skuadrat do të kalojë në fazën çerekfinale të Europa Leagues.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency