Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“E gjithë bota të bën “like”, por foton e bëj unë”, Icardi nxjerr Wandën thuajse nudo

Marrëdhënia e Wandës dhe Mauro Icardit është diçka e pashpjegueshme. Ka ditë që duken se janë bashkë dhe të tjera që do të ndahen.

Wanda insiston se divorci është duke u përpunuar ndërkohë që futbollisti poston foto me të në rrjetet e saj sociale.

Edhe pse së fundmi, e pyetur nga shtypi nëse ishte me lojtarin, ajo u përgjigj: “Së bashku për gjithë jetën”.

Sulmuesi argjentinas ka publikuar disa foto me Wandën me rastin e 10-vjetorit të lidhjes:

“Ajo, gruaja ime, dashuria ime e vetme, Mbretëresha ime në këtë fushë të jetës, nëna e vajzave të mia… Të dua. 10 vite dashuri, na u desh të përjetonim miliona gjëra të bukura.

Të tjera jo aq të mira, duke luftuar zilinë, fyerjet, dallgët e e larta të jetës, shumë “kllounët” që donin të hipnin në këtë tren që vetëm ne e dimë se sa kushtoi, sa dhamë nga vetja për të pasur dhe për të qenë këta që jemi sot.

Të dua dhe do të të dua gjithë jetën, Mbretëresha ime e bukur!”, ka shkruar sulmuesi i Galatasaray, por pas një kohe të shkurtër i ka fshirë të gjitha fotot.

Lexo edhe: 

Në rubrikën e Instagramit, ku përmbajtja zgjat vetëm 24 orë (historitë), Icardi ka postuar një foto që sërish e fshiu. Ishte imazhi i Wanda Narës me fytyrë poshtë në shtrat, vetëm me të mbathura.

“E gjithë bota të bën “like”, por foto ne bëj unë”, – ka shkruar Mauro, duke treguar se vazhdon ta kalojë kohë në intimitet me gruan e tij.

 

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...