Serie A

E goditi me top para ndeshjes, Cornelius fton për birrë tifozin (Video)

Ishte një gjuajtje normale gjatë nxehjes para ndeshjes me Sassuolon, ajo e sulmuesit Andreas Cornelius, por topi përfundoi në tribunën pas porte, duke goditur një tifoz që ishte duke konsumuar një gotë birrë dhe duke ia derdhur atë.

Megjithatë sulmuesi i parmës ka bërë një gjest për t’u vlerësuar ditën e sotme, pasi nëpërmjet një video-mesazhi të shpërndarë edhe në rrjetet sociale të klubit emilian, i ka kërkuar ndjesë tifozit dhe e ka ftuar të pinë një birrë së bashku.

“Ky mesazh është për tifozin që e godita me top para ndeshjes me Sassuolon. Para së gjithash më vjen keq për atë që ndodhi. Sigurisht që unë do të të paguaj për birrën. Dua të të ftoj të takohemi bashkë diku dhe unë do të pi një lëng molle, ndërsa ti mund të marrësh birrën tënde”, tha sulmuesi në mesazh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency