Futboll

E hëna e futbollit në Supersport, Sheffield Utd-Arsenal dhe Brescia-Fiorentina “ndezin” mbrëmjen

Futbolli është sporti më i bukur në botë dhe më i ndjekuri nga tifozët dhe për këtë arsye ai nuk mund të mungojë asnjë ditë në ekranin e Supersport. Edhe këtë të hënë luhen dy sfida shumë interesante nga dy prej kampionateve më të forta në botë, Premier League dhe Serie A. Në ishull java e 9-të e kampionatit anglez mbyllet me takimin që do të zhvillohet në stadiumin mitik Bramall Lane mes Sheffield United dhe Arsenalit. Skuadra e ardhur nga Championship pas një nisjeje shumë të mirë që i bëri sezonit, ka gabuar shumë gjatë kësaj periudhe duke grumbulluar vetëm 1 pikë në 3 sfidat e fundit, por sot në mbrëmje Sheffield United do të kërkojë fitoren përballë një Arsenali që u është rikthyer rezultateve pozitive pas startit impresionues të kampionatit teksa ka grumbulluar 7 pikë në 3 ndeshjet e fundit dhe me një fitore në këtë transfertë topçinjtë do të ngjiteshin në vendin e 3-të të klasifikimit me 18 pikë. Unai Emery ka në dispozicion të gjithë grupin e futbollistëve dhe Arsenali do të tentojë me të gjitha mënyrat të marrë maksimumin në këtë duel. Në Serie A, java e 8-të mbyllet me duelin Brescia-Fiorentina. Vjollcët janë në superformë teksa kanë marrë 3 fitore në 3 takimet e fundit por përballë Brescias së Mario Balotellit që është shumë i uritur për të shënuar mision i Ribery me shokë për të marrë tre pikët e radhës nuk do të jetë i lehtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency