Merkato

E kërkojnë Barça, Liverpooli …, ankand për talentin e Red Bull Salzburgut

Barça është prej një kohe të gjatë në ndjekje të të riut Karim Adeyemi (19 vjeç), por klubi “blaugrana” do të ketë rivalë të fortë për shërbimet e lojtarit të Red Bull Salzburgut, i cili ka debutuar edhe me përfaqësuesen e Gjermanisë. 

Futbollisti i lindur në vitin 2002 me baba nigerian dhe nënë rumune, ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve me emër në Europë. Një nga skuadrat që është në pritje të asaj që do të ndodhë me Adeyemi është Liverpooli. “Daily Express” shkruan se “the reds” janë të gatshëm të paraqesin një ofertë për lojtarin e ri në merkaton e janarit, për të siguruar sa më parë një element që konsiderohet me të ardhme të ndritur në futbollin elitar europian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency